8:00 - 19:00

Od poniedziałku do piątku

695 587 713

Zadzwoń do nas

 

Nota biograficzna

Kancelaria adwokacka > Nota biograficzna
Kancelaria adwokacka Marcin Okruciński - Logo

Adwokat Marcin Okruciński ukończył w 2010 roku studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Bezpośrednio po studiach podjął pracę w Drugim Urzędzie Skarbowym w Toruniu i został członkiem korpusu służby cywilnej. Przez cały okres pełnienia obowiązków w administracji publicznej zajmował się prowadzeniem administracyjnych postępowań egzekucyjnych. Z tego też zakresu przygotowywał i prowadził szkolenia zawodowe m.in. dla pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

 

Następnie adwokat Marcin Okruciński rozpoczął aplikację adwokacką, którą odbywał pod patronatem adwokat Marty Masternak. W tym okresie zadania służbowe adwokata Marcina Okrucińskiego związane były z pomocą prawną świadczoną na rzecz podmiotów gospodarczych branży budowlanej i energetycznej. Wielokrotnie także brał udział w postępowaniach z zakresu zamówień publicznych reprezentując interesy wykonawców. Adwokat Marcin Okruciński występował również w procesach odszkodowawczych, reprezentując interesy poszkodowanych.

 

W trakcie odbywania aplikacji adwokackiej aktywnie uczestniczył w życiu Samorządu Aplikantów Adwokackich Kujawsko-Pomorskiej Izby Adwokackiej w Toruniu reprezentując ją na wielu konferencjach i spotkaniach.

 

Adwokat Marcin Okruciński ukończył również studia licencjackie z zakresu historii na Wydziale Nauk Historycznych UMK w Toruniu. W tym też okresie aktywnie działał w największej europejskiej organizacji studenckiej – Europejskim Forum Studentów – AEGEE, a w okresie 2010/2011 był Prezydentem toruńskiego oddziału tej organizacji.

Kancelaria adwokacka Marcin Okruciński - Zdjęcie